Opět Česká republika musí být něco extra. Včerejší evropský summit schválil návrh Smlouvy o stabilitě, koordinaci a řízení v hospodářské a měnové unii.

Pokud si český občan pozorně tuto smlouvu přečte, zjistí, že je tam hodně dobrých věcí pro Českou republiku, ale abych byl upřímný, jsou tam články, které se nemůžou líbit našim politikům, protože si nemůžou s touto zemí dělat po celé volební období co chtějí.

V hodně věcech se nemůžu ztotožnit s politikou Evropské unie, ale nad touto smlouvou je třeba se hlouběji zamyslet a velice věcně zhodnotit, co je pro občany přínosem a co je pro občany negativní.

Naši politici si s námi dělají co chtějí, oni zadlužili zbytečně tuto republiku a teď nám posílají složenky, abychom jejich nezodpovědnost zaplatili. Český občan je dnes v pozici pasivní rezistence a nic nechce dělat, protože to údajně nemá smysl. Já osobně jsem jiného názoru a zásadně nesouhlasím s tím, co nám zase podsouvá za bludy premiér Nečas. Jsem rád, že Vám můžeme tuto Smlouvu v českém překladu poskytnout, protože v mediích zase uslyšíte o úplně jiné smlouvě.

Článek pro ParlamentniListy.cz, 15.2.2012:
Odborár podpořil Nečase a odsoudil Halíka, Svěráka a spol.
Zdroj: ParlamentniListy.cz

Návrh textu Smlouvy na stabilitu, koordinace a řízení v hospodářské a měnové unii

Kalendář chystaných událostí
.
7.9.2020 Jednání Předsednictva ASO
7.9.2020 Jednání Předsednictva ASO
.
4.9.2020 OSPZV-ASO ČR Praha
4.9.2020 OSPZV-ASO ČR Praha

Newsletter
Pro zasílání informací o novinkách na tomto webu můžete přihlásit svoji e-mailovou adresu k odebírání newsletterů. Odběr novinek zde můžete kdykoliv zrušit.
přidat e-mail odebrat e-mail

© 2020 Bohumír Dufek  |  Poslední aktualizace 05.09.2020  |  Vytvořil a provoz zajištuje DIGIgroup
rss  |  kontakt  |  mapa stránek  |  vyhledávání  |  nahoru