« Novější1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Starší »

březen
27

Ryba smrdí od hlavy. U nás smrdí od parlamentu a z Hradu

PŮLNOČNÍ ROZHOVOR: Bohumír Dufek, předseda Asociace samostatných odborů, si v Půlnočním rozhovoru pro ParlamentníListy.cz povídal o tom, proč odešel z jednání tripartity, co si myslí o současné vládě a také o tom, jak ve společnosti roste potřeba smést současné politické strany.

Zdroj: ParlamentniListy.cz
25.3.2012

březen
19

B. Dufek s prof. Rychlíkem o církevních restitucích

Pressklub Bohumíra Dufka: S profesorem Rychlíkem o církevních restitucích
Hlavním hostem pátečního Presssklubu Bohumíra Dufka byl Prof. PhDr. Jan Rychlík, Dr.Sc., vedoucí semináře novověkých dějin Ústavu českých dějin na Filozofické fakultě Uniíverzity Karlovy v Praze. Více v článku... 

Zdroj: Outsidermedia.cz
18.3.2012

únor
24

Nekalé praktiky obchodních řetězců

Odborový svaz pracovníků zemědělství a výživy – Asociace svobodných odborů ČR nekompromisně odsuzuje praktiky obchodních řetězců, které prodávají nekvalitní zboží.
Chování těchto obchodníků je neslučitelné s morálkou prodeje!

Nejsou vejce. Odborář varuje: Pozor, supermarkety švindlují
Zdroj: ParlamentniListy.cz
24.2.2012

Dufkovi je špatně nad kvalitou potravin: Dováží se k nám jen svinstvo
Zdroj: ParlamentniListy.cz
8.11.2011
únor
23

Až se lidi naštvou, ani zákon vám nepomůže

Odborář Drábkovi: Až se lidi naštvou, ani zákon vám nepomůže
Předsedovi Asociace samostatných odborů Bohumíru Dufkovi se nelíbí návrh zákona o stávce, s nímž před dvěma dny přišla vláda. Podle něj jde o pouhou snahu politiků posílit jejich moc nad občany.

Zdroj: ParlamentniListy.cz
22.2.2012
leden
31

Vyjádření B. Dufka k návhu Smlouvy na stabilitu...

Vyjádření předsedy ASO a předsedy OSPZV-ASO ČR
Bohumíra Dufka k návrhu  "SMLOUVY NA STABILITU, KOORDINACE A ŘÍZENÍ V HOSPODÁŘSKÉ A MĚNOVÉ UNII"
Opět Česká republika musí být něco extra. Včerejší evropský summit schválil návrh Smlouvy o stabilitě, koordinaci a řízení v hospodářské a měnové unii.
Pokud si český občan pozorně tuto smlouvu přečte, zjistí, že je tam hodně dobrých věcí pro Českou republiku, ale abych byl upřímný, jsou tam články, které se nemůžou líbit našim politikům, protože si nemůžou s touto zemí dělat po celé volební období co chtějí.
Článek pro ParlamentniListy.cz, 15.2.2012:
Odborár podpořil Nečase a odsoudil Halíka, Svěráka a spol.
Zdroj: ParlamentniListy.cz

Návrh textu Smlouvy na stabilitu, koordinace a řízení v hospodářské a měnové unii
leden
12

Zemědělci jsou v balíku. Nepomohla vláda, ale příroda...

Zemědělci jsou v balíku. Nepomohla vláda, ale příroda, říká předák
Zdá se, že se českým zemědělcům podařilo po letech odrazit ode dna. I přes potíže, které přetrvávají a se kterými se musí pravidelně vypořádávat, ukazují totiž předběžné odhady Českého statistického úřadu, že vloni hospodařili s rekordním ziskem 15 miliard korun.

Zdroj: ParlamentniListy.cz
11.1.2012
prosinec
19

Víme, proč policejní odbory opustily ČMKOS.

Víme, proč policejní odbory opustily ČMKOS. Dufek otevírá náruč Snad trochu překvapivě se začala drobit nejpočetnější odborová centrála v zemi ČMKOS, která aktuálně zahrnuje 32 odborových organizací. O víkendu avizoval Nezávislý odborový svaz Policie ČR, že do nového roku největší odborovou centrálu v zemi už neposílí.

Zdroj: ParlamentniListy.cz
prosinec
02

Rámcová pozice k reformě Společné zemědělské politiky

Dne 2. prosince 2011 se uskuteční na Ministerstvu zemědělství jednání u kulatého stolu zaměřeného na evropské otázky v zemědělství, kterého se zúčastní také předseda Odborového svazu pracovníků zemědělství a výživy-Asociace svobodných odborů ČR, Bohumír Dufek.
Diskuse bude zaměřena na budoucí podobu Společné zemědělské politiky EU po roce 2013 v kontextu připravované Rámcové pozice k legislativním návrhům k reformě Společné zemědělské politiky EU zveřejněných Evropskou komisí dne 12. října 2011.

Rámcová pozice k reformě SZP EU je k dispozici zde.

prosinec
02

B. Dufek pro Vaši věc: Slibovali zatočit s korupcí

Dvanáct miliard korun na švýcarských účtech, které české úřady nechtěly vidět, přestože je na to důrazně upozornila švýcarská policie – je to klíč, který hledáme? Je to ono klubko zmijí, které tvoří pozadí velkých privatizací i umělé mlhy, chránící korupčníky? Odboráři ASO navrhují vytvoření komise, která to pomůže vyšetřit tím, že dohlédne na policii a nedovolí další triky s přehazováním odpovědnosti a odklady. Návrh vysvětluje předseda ASO Bohumír Dufek. Rozhovoru byl přítomen také předseda Odborového sdružení železničářů Jaroslav Pejša.

Bohumír Dufek pro Vaši věc: Slibovali zatočit s korupcí
, 26.11.2011
Zdroj: www.vasecec.cz

listopad
29

Moje vystoupení na mítinku ASO 25.11.2011

Vážení přátelé,
naše země je zmítána samými kmotry, různými barony, kterým jsou přidělovány trafiky, státní zakázky, dozorčí rady, představenstva a výsledkem je země prolezlá korupcí. Vláda neustále občanům lže a lže.
Tato vláda si hrdě říká, že je finančně zodpovědná a celá zem se jí směje. My dobře víme, že je to vláda, která klečí před korupcí.« Novější1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Starší »
Kalendář chystaných událostí
.
7.9.2020 Jednání Předsednictva ASO
7.9.2020 Jednání Předsednictva ASO
.
4.9.2020 OSPZV-ASO ČR Praha
4.9.2020 OSPZV-ASO ČR Praha

Newsletter
Pro zasílání informací o novinkách na tomto webu můžete přihlásit svoji e-mailovou adresu k odebírání newsletterů. Odběr novinek zde můžete kdykoliv zrušit.
přidat e-mail odebrat e-mail

© 2020 Bohumír Dufek  |  Poslední aktualizace 05.09.2020  |  Vytvořil a provoz zajištuje DIGIgroup
rss  |  kontakt  |  mapa stránek  |  vyhledávání  |  nahoru