« Novější1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Starší »

říjen
10

Stanovisko OSPZV-ASO ČR ze dne 9.10.2013

Vedení odborového svazu žádá ministra zemědělství Ing. Miroslava Tomana, aby inicioval důslednou kontrolu v organizacích, které vyrábějí a distribuují, či následně prodávají kuřata a kuřecí výrobky a vejce.
Máme důvodné podezření, že je v České republice velice nehorázným způsobem spotřebitel klamán falešným označováním zboží. Do České republiky jsou dováženy výrobky, které jsou následně přebalovány a označovány jako české výrobky.
Vedení odborového svazu současně žádá Ing. Andreje Babiše, aby se jednoznačně a veřejně vyjádřil, jak bude pokračovat ustavení evropské rady zaměstnanců, a jak bude probíhat kolektivní vyjednávání ve firmách, které ovládá společnost Agrofert. Dosavadní blokování sociálního dialogu není v souladu s mediálním obrazem vlastníka těchto firem, tak jak je v současné době veřejnosti prezentován.

V Praze, 9. října 2013
Bohumír Dufek
předseda OSPZV-ASO ČR
srpen
06

Výzva poslancům ČSSD k podpoře Rusnokově vládě

Poslanci České strany sociálně demokratické!

V minulém období jsme byli svědky občany nechtěné, malými stranami odmítnuté, takzvané koalice pravicových stran. Bylo to jedno z nejhorších období České republiky, které vyústilo v ekonomickou krizi.
Jsem přesvědčen, že jste velice uvážlivě zhodnotili toto období a jednoznačně odhlasujete veřejnou podporu levicové vládě premiéra Jiřího Rusnoka.
Za žádných okolností nepřipusťte zpět vládu pravice a poslanců, kteří necítí vůči občanům České republiky žádnou odpovědnost.

V Praze dne 6.8.2013

Bohumír Dufek
předseda Asociace samostatných odborů
červen
17

Boss odborů: Lidi toho tady vydrželi hodně. Ale teď už...

Lidé již museli podle odborářského šéfa Bohumíra Dufka vydržet tolik excesů této vlády, že si zaslouží, aby už toho byl konec. A jak se prý zdá, snad je skutečně nablízku. Po sledování posledních událostí v české politice je o tom šéf ASO přesvědčený.

Boss odborů: Lidi toho tady vydrželi hodně. Ale teď už...

Zdroj: ParlamentniListy, 14.6.2013
květen
12

Vystoupení B. Dufka v Berlíně

Předseda OSPZV-ASO Bohumír Dufek se ve dnech 7. a  8. května 2013 zúčastnil v Berlíně konference "Rozvoj zelených pracovních míst v zemědělství" kterou organizoval EFFAT.

Vystoupení Bohumíra Dufka v Berlíně na konferenci EFFAT  "Rozvoj zelených pracovních míst v zemědělství"

 
květen
07

Vystoupení B. Dufka v Lisabonu

EFFAT (Evropská federace odborových svazů v zemědělství, potravinářství a turismu) ve dnech 25. a 26. dubna 2013 uspořádal v Lisabonu "Evropskou konferenci o účasti sociálních partnerů ve Společné zemědělské politice po roce 2013". Hlavní témata konference  byla "Plné zapojení sociálních partnerů od SZP po roce 2013 a aktivní přístup k rozvoji zaměstnanosti.
K aktuálním tématům na této konferenci vystoupil Bohumír Dufek, viceprezident EFFAT, předseda OSPZV-ASO ČR. 

Vystoupení Bohumíra Dufka na Evropské konferenci o účasti sociálních partnerů v SZP po roce 2013březen
26

Výzva OSPZV-ASO ČR k situaci na trhu s potravinami

Odborový svaz pracovníků zemědělství a výživy-Asociace svobodných odborů ČR je velice znepokojen situací na obchodním trhu s potravinami v České republice. Obchodní řetězce v nekonečné honbě za svým ziskem neváhají prodávat potraviny, které nesplňují kvalitativní normy a deklarované složení, a tím uvádějí české občany neustále v omyl a zcela cílevědomě je okrádají.

OSPZV-ASO ČR požaduje na ministru Bendlovi, aby sjednal nápravu, která bude chránit český trh a občany České republiky. Více v článku...
březen
20

B. Dufek byl hostem XXI. sněmu Agrární komory ČR

Na XXI. sněmu Agrární komory ČR, který se jako každoročně konal v Olomouci 14.3.2013, se zúčastnil jako host předseda OSPZV-ASO ČR Bohumír Dufek a tajemník OSPZV-ASO ČR Jindřich Polívka, DiS.
Na tomto sněmu, kde odvětví zemědělství reprezentovalo asi 320 zástupců se zhodnotil uplynulý rok v zemědělství, činnost komory a diskutovalo se o tom, jak co nejúčinněji naložit se závažnými tématy.

Více informací naleznete zde.
březen
19

Odborář Dufek slibuje bouřlivé jaro: Baroni a zloději...

Zatímco bývá přes zimu s protesty klid, spolu s blížícím se jarem se začínají pravidelně objevovat informace o tom, kdo, proti čemu, s kým a jak plánuje protestovat. Ani letos to není jinak. I proto se ParlamentníListy.cz zeptaly šéfa Asociace samostatných odborů Bohumíra Dufka na to, do jaké míry bude v oblasti plánovaných protestů blížící se jaro bouřlivé. Článek naleznete zde:

Odborář Dufek slibuje bouřlivé jaro: Baroni a zloději musí dostat, co jim patří


Zdroj: ParlamentniListy.cz
11.3.2013březen
07

Videozáznam ze 7. sjezdu OSPZV-ASO ČR

Ve dnech 22.-23.2.2013 se uskutečnil 7. sjezd OSPZV-ASO ČR. Bohumír Dufek byl na sjezdu znovu zvolen předsedou OSPZV-ASO ČR. 
Sjezdu se jako host také zúčastnil prezident EFFAT Bruno Vannoni, tajemník EFFAT Arnd Spahn a ministr zemědělství ČR Petr Bendl.

Videozáznam 1. dne jednání 7. sjezdu


Videozáznam 2.. dne jednání 7. sjezdu
« Novější1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Starší »
Kalendář chystaných událostí
.
7.9.2020 Jednání Předsednictva ASO
7.9.2020 Jednání Předsednictva ASO
.
4.9.2020 OSPZV-ASO ČR Praha
4.9.2020 OSPZV-ASO ČR Praha

Newsletter
Pro zasílání informací o novinkách na tomto webu můžete přihlásit svoji e-mailovou adresu k odebírání newsletterů. Odběr novinek zde můžete kdykoliv zrušit.
přidat e-mail odebrat e-mail

© 2020 Bohumír Dufek  |  Poslední aktualizace 05.09.2020  |  Vytvořil a provoz zajištuje DIGIgroup
rss  |  kontakt  |  mapa stránek  |  vyhledávání  |  nahoru