... 
« Novější1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Starší »

leden
15

Videozáznam z tiskové konference 14.1.2021

Videozáznam z tiskové konference po podpisu Kolektivní smlouvy vyššího stupně v zemědělství 14.1.2021:
 
leden
15

KSVS v zemědělství na rok 2021

Mzdové tarify v zemědělství vzrostou v letošním roce v průměru o 3,2 procenta, nejnižší třídy vzrostou o více. Oznámili to dnes předseda Zemědělského svazu (ZS) ČR Martin Pýcha, předseda Českomoravského svazu zemědělských podnikatelů (ČMSZP) František Winter a předseda Odborového svazu pracovníků zemědělství a výživy – Asociace svobodných odborů ČR (OSPZV-ASO ČR) Bohumír Dufek při podpisu odvětvové Kolektivní smlouvy vyššího stupně (KSVS) v zemědělství pro rok 2021.
prosinec
30

Konference ASO 29.12.2020

Pod názvem „Budoucnost společnosti, ekonomika, sociální dopady na zaměstnanost, společenský život, sociální dimenze a kolektivní vyjednávání v roce 2021“ se 29. prosince 2020 v Kongresovém centru v Praze uskutečnila 6. mezinárodní konference Asociace samostatných odborů (ASO).
Záznam konference můžete zhlédnout na facebookové stránce ASO.
prosinec
18

Mezinárodní konference ASO 17.12.2020

Prohlédněte si záznam mezinárodní konference Asociace samostatných odborů „Role kolektivního vyjednávání v době rostoucí digitalizace práce“, která se vzhledem k okolnostem souvisejícím s pandemií koronaviru uskutečnila formou videokonference 17. prosince 2020:

www.odbory.info/obsah/5/mezinarodni-konference-aso/268648

srpen
12

ASO je pro zrušení superhrubé mzdy

Zrušení superhrubé mzdy a otázka snížení věku odchodu žen do důchodu kvůli počtu dětí zazněla na nedávném 9. sjezdu Odborového svazu pracovníků zemědělství a výživy – Asociace svobodných odborů ČR (OSPZV-ASO ČR), a to jak během jednání delegátů sjezdu, tak i na následné tiskové konferenci,které se zúčastnili vicepremiérka a ministryně financí Alena Schillerová a předseda OSPZV-ASO ČR Bohumír Dufek, který je zároveň i předsedou odborové centrály - Asociace samostatných odborů (ASO). Vzhledem k tomu, že v řadě médií byl spíše prezentován názor ministryně financí Aleny Schillerové, proto jsme dnes požádali o stanovisko k těmto dvěma otázkám předsedu ASO Bohumíra Dufka.

srpen
12

Nejlepší podmínky pro zvýšení konkurenceschopnosti našich zemědělců

Po schválení programu jednání sjezdu a příslušných organizačních záležitostí předseda OSPZV-ASO ČR Bohumír Dufek poté komentovaným způsobem seznámil delegáty sjezdu se zprávou o činnosti za uplynulé volební období. V úvodu svého vystoupení se věnoval otázce boje se suchem, které sužovalo naši zemi v posledních několika letech.
srpen
12

Tisková zpráva k 9. sjezdu OSPZV-ASO ČR

Zhodnocení uplynulého období od minulého sjezdu Odborového svazu pracovníků zemědělství a výživy – Asociace svobodných odborů ČR (OSPZV-ASO ČR) od srpna r. 2016 do současné doby, a volba nových orgánů odborového svazu na příštích pět let - to bylo hlavním úkolem jednání 9. sjezdu OSPZV-ASO ČR, který se dnes uskutečnil v Kongresovém centu Praha.
srpen
12

ZDRAVICE PREZIDENTA K 9. SJEZDU OSPZV-ASO ČR

Sjezd Odborového svazu pracovníků zemědělství a výživy - Asociace svobodných odborů České republiky je pro mne příležitostí ke vzpomínkám a k velkému poděkování.
listopad
25

O ZVÝŠENÍ MINIMÁLNÍ MZDY PRO ROK 2020 ROZHODNE VLÁDA ČR!

Na programu jednání Rady hospodářské a sociální dohody ČR, neboli tripartity, které se uskutečnilo 18. listopadu 2019 v Úřadu vlády ČR, bylo především projednání zvýšení minimální mzdy pro rok 2020. Dále to byly digitální agenda, reformní opatření ve školství, stav implementace elektronického potvrzení pracovní neschopnosti (e-neschopenka), přehled přípravy dopravních staveb s plánovaným zahájením v nejbližších letech a situace v zemědělství, to je především řešení kůrovcové kalamity a analýza ekonomických důsledků přemnožení hraboše polního.
« Novější1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Starší »
© 2021 Bohumír Dufek  |  Poslední aktualizace 13.09.2021  |  Vytvořil a provoz zajištuje DIGIgroup
rss  |  kontakt  |  mapa stránek  |  vyhledávání  |  nahoru