1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Starší »

srpen
12

ASO je pro zrušení superhrubé mzdy

Zrušení superhrubé mzdy a otázka snížení věku odchodu žen do důchodu kvůli počtu dětí zazněla na nedávném 9. sjezdu Odborového svazu pracovníků zemědělství a výživy – Asociace svobodných odborů ČR (OSPZV-ASO ČR), a to jak během jednání delegátů sjezdu, tak i na následné tiskové konferenci,které se zúčastnili vicepremiérka a ministryně financí Alena Schillerová a předseda OSPZV-ASO ČR Bohumír Dufek, který je zároveň i předsedou odborové centrály - Asociace samostatných odborů (ASO). Vzhledem k tomu, že v řadě médií byl spíše prezentován názor ministryně financí Aleny Schillerové, proto jsme dnes požádali o stanovisko k těmto dvěma otázkám předsedu ASO Bohumíra Dufka.

srpen
12

Nejlepší podmínky pro zvýšení konkurenceschopnosti našich zemědělců

Po schválení programu jednání sjezdu a příslušných organizačních záležitostí předseda OSPZV-ASO ČR Bohumír Dufek poté komentovaným způsobem seznámil delegáty sjezdu se zprávou o činnosti za uplynulé volební období. V úvodu svého vystoupení se věnoval otázce boje se suchem, které sužovalo naši zemi v posledních několika letech.
srpen
12

Tisková zpráva k 9. sjezdu OSPZV-ASO ČR

Zhodnocení uplynulého období od minulého sjezdu Odborového svazu pracovníků zemědělství a výživy – Asociace svobodných odborů ČR (OSPZV-ASO ČR) od srpna r. 2016 do současné doby, a volba nových orgánů odborového svazu na příštích pět let - to bylo hlavním úkolem jednání 9. sjezdu OSPZV-ASO ČR, který se dnes uskutečnil v Kongresovém centu Praha.
srpen
12

ZDRAVICE PREZIDENTA K 9. SJEZDU OSPZV-ASO ČR

Sjezd Odborového svazu pracovníků zemědělství a výživy - Asociace svobodných odborů České republiky je pro mne příležitostí ke vzpomínkám a k velkému poděkování.
listopad
25

O ZVÝŠENÍ MINIMÁLNÍ MZDY PRO ROK 2020 ROZHODNE VLÁDA ČR!

Na programu jednání Rady hospodářské a sociální dohody ČR, neboli tripartity, které se uskutečnilo 18. listopadu 2019 v Úřadu vlády ČR, bylo především projednání zvýšení minimální mzdy pro rok 2020. Dále to byly digitální agenda, reformní opatření ve školství, stav implementace elektronického potvrzení pracovní neschopnosti (e-neschopenka), přehled přípravy dopravních staveb s plánovaným zahájením v nejbližších letech a situace v zemědělství, to je především řešení kůrovcové kalamity a analýza ekonomických důsledků přemnožení hraboše polního.
červenec
12

Vláda ČR získala důvěru - stanovisko ASO

„Myslím si, že získání důvěry nové vlády ČR v Poslanecké sněmovně PČR ukončilo dlouhé období ne zrovna stabilní situace, které nás provázelo od říjnových voleb do Poslanecké sněmovny díky politice pravicových stran, které v podstatě nechtěly přijmout jako realitu to, že vítězné hnutí ANO bude sestavovat vládu ČR v čele se svým předsedou Andrejem Babišem.
červenec
26

Pracovní úrazy v roce 2017

V roce 2017 zaznamenaly Státní úřad inspekce práce a Český báňský úřad celkem 44 941 pracovních úrazů, cože je nepatrný nárůst oproti 44 722 pracovním úrazům v roce předchozím.
červenec
09

Tripartita jednala o Programovém prohlášení vlády ČR

Programové prohlášení vlády ČR a návrh státního rozpočtu pro rok 2019 byly dva hlavní body programu jednání Rady hospodářské a sociální dohody ČR (tripartity), které se v pondělí 9. července uskutečnilo v Praze.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Starší »
Kalendář chystaných událostí
.
7.9.2020 Jednání Předsednictva ASO
7.9.2020 Jednání Předsednictva ASO
.
4.9.2020 OSPZV-ASO ČR Praha
4.9.2020 OSPZV-ASO ČR Praha

Newsletter
Pro zasílání informací o novinkách na tomto webu můžete přihlásit svoji e-mailovou adresu k odebírání newsletterů. Odběr novinek zde můžete kdykoliv zrušit.
přidat e-mail odebrat e-mail

© 2020 Bohumír Dufek  |  Poslední aktualizace 05.09.2020  |  Vytvořil a provoz zajištuje DIGIgroup
rss  |  kontakt  |  mapa stránek  |  vyhledávání  |  nahoru