září
29

Press klub Bohumíra Dufka: Nejsme jenom "rudí ďáblové"

V pátek 16. září se v Praze uskutečnil první Press klub Bohumíra Dufka, předsedy Asociace samostatných odborů. „Chceme ovlivnit veřejnost, že nejsme jenom ti 'rudí ďáblové', kteří všechno bourají, ale že máme také konstruktivní návrhy, jak věci řešit,“ zdůvodnil potřebnost takových akcí Bohumír Dufek.
Zdroj: Outsidermedia.cz
25.9.2011

září
21

Odborář Dufek rázně zakročil bagrem. A to neměl dělat

Odboráři jsou považováni za rebely. V Česku obzvlášť, a ti, co je vedou, ještě více. I proto se musí často obrnit proti různým tlakům, jež jsou na ně kladeny.
Zdroj: ParlamentniListy.cz
18.9.2011

září
20

Máme shodné požadavky s podnikateli

Odborář Dufek po jednání tripartity: Máme shodné požadavky s podnikateli
Na pátek 16. září svolala Outsidermedia (www.outsidermedia.cz) do jedné pražské restaurace „neformální pressklub“ na němž by se členové nezávislých médií a blogů mohli sestkat s předsedou Asociace samostatných odborů Bohumírem Dufkem den po posledním jednání tripartity.
Zdroj: Britské listy
19.9.2011září
19

Odborář Dufek: Cikán ukradne slepici, stát mlčí. Braňme se

Říká se o něm, že je to jeden z tvrdších a radikálnějších šéfů odborů. Bohumír Dufek, šéf Asociace samostatných odborů, však sám o sobě jen říká: "Nemám rád jakoukoli nespravedlnost. I proto jsem odborářem."
Zdroj: ParlamentniListy.cz
16.9.2011
září
02

Roční rozpočet Evropské unie

Roční rozpočet Evropské unie je ve výši 133,8 miliard EUR.Tato částka se skládá z příspěvků členských zemí a je tvořena 1 % z hrubého domácího produktu země. V průměru vychází odvod do rozpočtu 235 EUR na obyvatele.
září
01

Společná zemědělská politika EU - seznam příjemců dotací

Společná zemědělská politika (SZP) je po více než 40 let nejdůležitější společnou politikou Evropské unie. Je na ni tradičně určena podstatná část evropského rozpočtu. V posledních letech se její podíl na výdajích trvale snižuje.
srpen
31

Odborář si stěžuje na stávkující ministry. Nečasi, vyhoď je

Neúcta k občanům České republiky, neúcta k institutu ministra, tak nazval nepřítomnost ministrů TOP 09 na jednání vlády předseda Asociace samostatných odborů Bohumír Dufek. Podle něj by neomluvenou absenci měl premiér řešit vyhazovem.

Zdroj:
ParlamentniListy.cz


srpen
15

ROZHOVOR: Vláda nemá morální právo vládnout

V rozhovoru pro Outsidermedia hodnotím stávku v dopravě, vztahy odborů k vládě a zaměstnavatelům, vztahy ASO a ČMKOS, celkový mediální obraz odborů i stále rostoucí celosvětové sociální hnutí.

zdroj: 
outsidermedia.cz

srpen
15

Sloužíte kapitálu. Na podzim konec

Tahle vláda sloužící nadnárodnímu kapitálu jde za mez únosnosti i ústavnost. Když přesvědčíme většinu obyvatel, pošleme vládu do propadliště dějin, řekl pro ParlamentníListy.cz předseda Asociace nezávislých odborů Bohumír Dufek.

zdroj: ParlamentniListy.cz
červenec
11

Zhodnocení ročního působení současné koaliční vlády

Zhodnocení ročního působení současné koaliční vlády, které jsem provedl pro Mediafax.
© 2021 Bohumír Dufek  |  Poslední aktualizace 13.09.2021  |  Vytvořil a provoz zajištuje DIGIgroup
rss  |  kontakt  |  mapa stránek  |  vyhledávání  |  nahoru