září
02

Roční rozpočet Evropské unie

Roční rozpočet Evropské unie je ve výši 133,8 miliard EUR.Tato částka se skládá z příspěvků členských zemí a je tvořena 1 % z hrubého domácího produktu země. V průměru vychází odvod do rozpočtu 235 EUR na obyvatele.
září
01

Společná zemědělská politika EU - seznam příjemců dotací

Společná zemědělská politika (SZP) je po více než 40 let nejdůležitější společnou politikou Evropské unie. Je na ni tradičně určena podstatná část evropského rozpočtu. V posledních letech se její podíl na výdajích trvale snižuje.
srpen
31

Odborář si stěžuje na stávkující ministry. Nečasi, vyhoď je

Neúcta k občanům České republiky, neúcta k institutu ministra, tak nazval nepřítomnost ministrů TOP 09 na jednání vlády předseda Asociace samostatných odborů Bohumír Dufek. Podle něj by neomluvenou absenci měl premiér řešit vyhazovem.

Zdroj:
ParlamentniListy.cz


srpen
15

ROZHOVOR: Vláda nemá morální právo vládnout

V rozhovoru pro Outsidermedia hodnotím stávku v dopravě, vztahy odborů k vládě a zaměstnavatelům, vztahy ASO a ČMKOS, celkový mediální obraz odborů i stále rostoucí celosvětové sociální hnutí.

zdroj: 
outsidermedia.cz

srpen
15

Sloužíte kapitálu. Na podzim konec

Tahle vláda sloužící nadnárodnímu kapitálu jde za mez únosnosti i ústavnost. Když přesvědčíme většinu obyvatel, pošleme vládu do propadliště dějin, řekl pro ParlamentníListy.cz předseda Asociace nezávislých odborů Bohumír Dufek.

zdroj: ParlamentniListy.cz
červenec
11

Zhodnocení ročního působení současné koaliční vlády

Zhodnocení ročního působení současné koaliční vlády, které jsem provedl pro Mediafax.
© 2020 Bohumír Dufek  |  Poslední aktualizace 03.07.2020  |  Vytvořil a provoz zajištuje DIGIgroup
rss  |  kontakt  |  mapa stránek  |  vyhledávání  |  nahoru